1%

1. Są ostatnie chwile na przekazywanie 1% podatku na organizacje pożytku publicznego. Jutro 8. IV.br oraz 15, 22 i 29. IV.br o godz. 10-11.00 na naszym spotkaniu informacyjno-integracyjnym w Sektorze 3 na ul. Legnickiej 65 czekam ( Barbara Sendal ) na osoby, które chcą wesprzeć nasze Stowarzyszenie swoim 1% podatku i zlecić nam internetowe rozliczenie pitu ( proszę przynieść tegoroczny PIT40 z ZUSu i zeszłoroczny PIT 37 lub PIT40 - zastępujące podpis ).
Dla osób, które chciałyby przekazać nam 1% - nasze dane: KRS: 0000385766, adres: stowarzyszenie Pomysł na Życie, ul. Legnicka 65, 54-206 Wrocław.

Stowarzyszenie organizuje dla swoich członków i osób spoza Stowarzyszenia szereg interesujących, nieodpłatnych zajęć edukacyjno - sportowo- integracyjnych, w ramach tak zwanego dobrego starzenia się. Udaje nam się znajdować sale na ich realizacje w preferencyjnej cenie lub czasami nawet nieodpłatnie ale za użyczenie niektórych sal trzeba, od tego roku, płacić znaczące sumy. Stowarzyszenie utrzymuje się głównie z niewysokich składek członkowskich.
Pieniądze uzyskane ze zbiórki 1% podatku przeznaczymy głównie na ten cel - dla dobra korzystających z naszej oferty ok. 80 osób i ich rodzin.